Contact
Heeft u een vraag/opmerking/suggestie/klacht/inspiratie dat u wilt delen? Laat het maar weten. Ik zal z.s.m. reageren (werkdagen).

'Caatje Knutsel'; geen winkel, maar een webwinkel. Bestellingen afhalen?
Afhalen is helaas niet mogelijk. Ëcht niet? Nee, écht niet. Ook ergens neerzetten is niet mogelijk.
Ik zoek een bepaalde kleur, maar zie het misschien niet duidelijk op de website
Wilt u weten of een bepaalde kleur past bij wat u zoekt kunt u gaan naar de pagina: 'kijk op kleur' en/of kleurkaarten downloaden
Wanneer wordt mijn bestelling verzonden/bezorgd?
Er wordt verzonden op elke werkdag, binnengekomen bestellingen, (welke betaald zijn), probeer ik dezelfde werkdag of anders de werkdag erna, te verzenden, bezorging is afhankelijk van de gekozen vervoerder en bv de tijd van het jaar.
Hoeveel wol heb ik nodig?
Deze vraag komt vaak op, bv als je met een groep(je) wilt gaan vilten. Heeft iemand van de groep al eerder een werkstuk gevilt of een voorbeeld gemaakt? Dan is het handig dit te wegen om een inschatting te maken van de benodigde hoeveelheid wol voor de hele groep.
Een andere vraag?
Bestelling verzenden doe ik met zo veel mogelijk hergebruikt materiaal (dozen/enveloppen enz) dus kijk niet gek op als het iets heel anders lijkt te zijn. 😊
Mijn account
Inloggen
Wachtwoord vergeten?
Geen account?
Met een account kun je sneller bestellen en heb je een overzicht van je eerdere bestellingen.
Account aanmaken


